Neler yeni
FoRuMeXe - DoSTLaRıN MeKaNı metin2, transformice, wolfteam, cs

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Kes Sadece Watch Movie Arkadaslar Buyrun Cektım VE sızle paylasmak istedim

• Konbuyu başlatan csbaran
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 46
  • Görüntüleme : 1K
hll olsun be baran kıngsın arkadas fazla soze qerek yok..! tamami kingsin adam vıdıo cekıpde 3d o lmadını kanıtlamıs we ya wall olmadını buyurun kıskananlar catır catır catlasın hll baranım dewam et bole kardesım ;)

hll kardesim supersın gene watch izle yane ızledık eyw supersın dewam et bole basarılarının dewamını dılerım ozenmeye basladım seni :p

baran ben serkan :D hll len hll alemın kralı baran :p ezoooo xD hll sana len

yane sadece baranın lafıdır The hattap mıdır nedır..

uyelık acmıs yane demıs dıkatını cekerım :DD

olum ben senın gibi dınsız ımansız deılım ;) allaha kufur eden deılım ben sadece koydum nıye sımdı uyelık acıpda kendıme yorum yapayımkı olum muhattap olamam senle

Sen Basedesin 4 Adam Birden Çıkıo 2'şer Metre Fark War aralarında Hiç Biri Vuramıyor Eziqlerle Oynadın Heralde !!!

neyse emek var bunları bana yapamassın ama sende cfg konusuyosa bende bileq+Tha.rc konuşuyor.xD

kardel bana birz saçma geldi adamların dibinde bomu çöüon çözme sesine falan hiç dikkat etmiorlarmı bu adamlar çok çok çok saçma sizcede saçma deilmi bom u kuruor 2 sn sora bomu çömeye baslıor adam ama trr bunu anlamıor bilmiom bana biraz saçma geldi onun dışında hS ler güzel beğendim ..
Emeğe saygı..

Eyw GuzeL Video BARAN Ben Yorum Yaparım Rahat oL Cunku NB uYesiYim. oqe

-RexaL * SayqıLarımLa xD

yaa bu kr0 nun moviesıde boLe oLur :D sade pusar bıde karsıdakı adamLarın n00b oLduqu her yerden beLLı adamın dıbınde defuse yapıo adam sesı bıLe duymuo :F

iste bi insan bu kadar ezme olur olum senınde cfg en olsun sende yap ezooo bombayı ses cıkarmıyor bende

...! umarım o ufak beynıun anlamısdır..